Priatelia cyklisti,

S veľkým nasadením sme pre Vás na nedeľu 31.5.2020 pripravovali ďalší ročník obľúbených cyklistických pretekov Tour de Prešov!
Ospravedlňujeme sa, ale situácia ohľadom hrozby šírenia coronavírusu nám pokračovať v prípravách, či oznámiť nový „presunutý“ termín zatiaľ nedovoľuje.

Rozhodli sme sa ako prví organizátori v „cyklo svete“ nezložiť zbrane a skúsime Vám urobiť aspoň maličkú radosť v podobe virtuálneho preteku.

Zaregistruj sa za symbolickú cenu, odjazdi 40 km ( + 🙂 )  na bajku (začiatočník si vzdialenosť môže rozdeliť aj na viackrát) a pošli nám záznam svojej aktivity či „cykloselfie“ do FB udalosti Tour de Prešov 2020!!
Ako malú odmenu získaš krásnu majstrovskú medailu!!

Vaše virtuálne jazdy môžete posielať od 31. 5. 2020 do 14.6. 2020 do FB udalosti Tour de Prešov 2020.
Jedná sa o výzvu na pomalý, dobrovoľný, individuálny a zdravý pohyb, zakazuje sa vytváranie skupín a odmena vo forme krásnej majstrovskej medaily bude doručovaná v priebehu mesiaca jún, do Vašich poštových schránok…

Ak to situácia dovolí, bude to bezpečné a zodpovedné zorganizovať Tour de Prešov ako normálne preteky so všetkým, čo k tomu patrí, budeme Vás včas informovať!!

Registrácia na podujatie je ukončená.

Vyberte si z pestrej ponuky dalších podujatí TU : https://bit.ly/2K9P7cm