fbpx

OBČIANSKE ZDRUŽENIE PPČ PREŠOV

OBČIANSKE ZDRUŽENIE PPČ PREŠOV2019-08-06T13:06:36+02:00

Názov: PPČ Prešov
Adresa: Mukačevská 4814/10, 08001 Prešov, Slovenská republika
IČO: 52250610
Číslo registrácie: VVS/1-900/90-56001

O nás

Športoví nadšenci, skupina bláznov, zoskupenie talentovaných mladých ľudí… Toto a veľa iného o nás môžu povedať ľudia, ktorí s nami prišli do kontaktu. V každom prípade sme ako organizácia začali písať históriu niečoho, na čo v metropole Šariša zatiaľ nikto nenabral odvahu. Podarilo sa nám vytvoriť unikátne bežecké podujatie na územi mesta Prešov a Prešovského samosprávneho kraja – Prešov Half Marathon. Cítili sme potrebu a videli sme priestor priniesť do Prešova mestský ½ maratón, ktorý by sa v budúcnosti stal pevnou súčasťou športového a kultúrneho vyžitia.

Prešov bolo posledné krajské mesto, ktoré nemalo svoj vlastný beh. Ako správni lokálpatrioti a východniari sme túto skutočnosť radi zmenili a do Prešova priniesli podujatie, ktoré veríme, že sa stane súčasťou kalendárov nielen „profi“ športovcov, ale aj „hoby“ nadšencov behu a športu.

Laťku sme nastavili vysoko a spojili sme športový zážitok s emóciami, čoho výsledkom bol dobrý pocit pretekára zo samého seba, z odvedeného výkonu, zo zážitkov a emócií na trati a v cieli, a v neposlednom rade, začali sme s výchovou hrdého účastníka tohto podujatia aj do budúcna.

Samozrejmosťou je „animačný program“ v priestoroch štartu a cieľa, kvalitné občerstvenie pre pretekárov a návštevníkov, pestrý hudobný program na trati a pre “finishera”, samozrejme, pamätná medaila a účastnícke tričko.

Pretek v disciplínach 5km, 10km a ½ maratón je skvelou príležitosťou, ako si vopred otestovať formu pred vrcholom sezóny MMM v Košiciach. Keďže podujatie dopadlo na 5*, rozhodli sme sa… zase spontánne, zase srdcom… aaaa do kalendárov pribudol aj Prešov Night Run.

Prešov Night Run je kombináciou cestného behu a tzv. „city trailu“, ktorý je situovaný v užšom centre mesta v dvoch 5 km kolách. Priestor, ktorý tu je, sa snažíme využiť na maximum a pohrať sa s emóciami každého účastníka. Náš Night Run je definitívne veľká bežecká párty!!

Náš tím

Mgr. Lucia Andrejová
Mgr. Lucia AndrejováRelationship, media
Páči sa Ti PR článok, vyhral si niečo v našej súťaži na FB alebo ťa niečo zaujalo v našom expe? Máš otázku a prišla Ti odpoveď? Všetko od mediálnej prezentácie, komunikácie, cez starostlivosť o účastníkov, až po komunikáciu s predpredaj.sk prebieha u nás pod vedením Lucky a jej „support teamu“ konkrétne Peťa, Tomáša, Ľuboša a Dominika.
Ing. Nika Bernátová
Ing. Nika BernátováPartnersip, Event manager
Páči sa Ti video, máš super profilovku z behu alebo Ti chutil burger v expe? Všetko od foto a video produkcie, cez zabezpečenie občerstvenia a animácií v zóne štart a cieľ až po pódiový program a odovzdávanie cien u nás prebieha pod vedením Niky a jej „support teamu“ konkrétne Coolright, Peťa a Tomáša.
Peter Schmiedl
Peter SchmiedlSport, Marketing
Všimol si si, že bude ½ maratón? Vieš, že bežíš v rámci Majstrovstiev VSAZ po certifikovanej trati? Dostal si štartovné od zamestnávateľa? Páčila sa Ti v cieľovej rovinke bubnová show Batida? Všetko od športovej cez marketingovú časť pretekov, až po komunikáciu s rozhodcami a časomierou v cieli u nás prebieha pod vedením Peťa a jeho „support teamu“ Niky a Rada.
Ing. Gabriel Spišák
Ing. Gabriel SpišákInfrastructure, Logistics
Podoba zóny štart – cieľ, trať a jej označenie, umiestnenie expa, komunikácia s bezpečnostnými a spoluorganizačnými zložkami. Toto všetko od projektovej prípravy až po realizáciu na mieste u nás perfektne zvláda Gabi so svojím „support teamom“ Danym, Matúšom a Jarom.